čtvrtek 2. června 2016

Jak probudit ekonomiku a politiku ze zimního spánku?

Vše se v ekonomice točí kolem informací a programů, pokud nemá ekonomika a politika správné informace a správné programy tak usne. Z dálky může informace a program vypadat že je správný, zblízka poznáme, že je chybný, je to jako s počítači, v moderním novém počítači je i nainstalován moderní operační systém. Mnoho zákazníků přijde do obchodu, a nevědí vůbec, co chtějí, a myslí si, že prodavač má křišťálovou kouli, a díky ní on pozná, co zákazník přesně chce?
Prodavač může pomoci jenom tomu, kdo mu věří, natolik že on poslechne prodavače, tak jako on poslouchá doktora. Proč zákazníci nevěří prodavačům, a prodavači nevěří zákazníkům? Problémem je zde deprese u zákazníků a prodavačů, deprese je následkem existenční nejistoty, elita složená z pyšných kariéristických sviní, ve snaze učinit z pracujících autíčka na dálkové ovládání, odebrala pracujícím pomocí salámové techniky nenápadně všechny jejich jistoty.
Následkem je u lidí globálně dlouhodobě blbá nálada, a veliká konzumace; piva, vína, vodky, cigaret, doutníků, marihuany, kokainu, heroinu, prášků na deprese, atd. včera jsem musel jít nakoupit zase mojí mamince ve věku 86 let lahvové plzeňské pivo, protože pro ní jsou těžké veliké nákupy problémem, moje prababička pila pivo i ve 100 letech, plzeňské lahvové pivo je zde pro mnoho lidí už tekutý chleba.
Ryba zde smrdí od hlavy, je třeba probudit ekonomiku tak že vše zde bude řídit jenom GVKB umělá globální inteligence, už zde nebude možná srážka s blbcem který si o sobě myslí že on má svatý patent na pravdu a lásku, jenom GVKB umělá globální inteligence zde bude mít patent na pravdu a lásku, co ona člověku řekne to bude člověku svaté, protože hříšný člověk, bude odříznut od vstupu do; obchodu, auta, autobusu, letadla, vlaku, lodi, metra, tramvaje, soukromého bytu, kanceláře, banky, školy, atd.
Vše bude digitálně čipově kontrolováno, a ten kdo bude plný lží a nenávisti k GVKB, ten bude muset spát hladový jako hříšník v lese, a zde jíst jenom to co si v lese uloví, konzumní digitální civilizace zde bude jenom pro ty, co věří ve svatý globální GVKB systém, politika a náboženství bude postavená mimo zákon, kdo nejde s GVKB, jde proti GVKB, a bude z GVKB civilizace, automaticky násilně GVKB roboty vyhozen.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem