pátek 24. června 2016

Jak optimálně restartovat nefungující EU?

Problém EU je v emancipaci, lidi mají už dost zavádění emancipace v EU, která má za následek jenom samé problémy, emancipace musí probíhat nenásilně, tam kde to nebude lidem vadit a nemůže probíhat násilně. Výrok prezidenta, my jsme tady doma, se stal populární, pořád se k nám po mnoho století cpou násilím sobečtí cizinci, a snaží se z nás udělat ubožáky.
Je třeba začít řešit tvrdě otázku cizinců v EU, a zavést taková ekonomická a politická opatření, která donutí cizince k tomu, aby opustili EU, a vrátili se zpět do svojí původní vlasti. Je třeba se probudit a řešit problémy s cizinci, vše jde řešit stačí jenom chtít, v mnohém nám může být vzorem Švýcarsko, které nemá s cizinci problémy a které nevstoupilo do EU.
Na Sibiři je dost místa pro cizince z EU, zde mohou ukázat svoje kvality v boji s obtížnými životními podmínkami. Za druhé světové války zde v EU nebyl problém s cizinci, cizinci jsou jako chřipka, která přichází v zimním období, kdy je organismus zimou oslabený.
Nejde zde o zavedení čisté rasy v EU, jde zde o vyčištění zákonů a morálky od špíny, na hrubý pytel se musí dát i hrubá záplata, jde o to aby cizinci už neutíkali z Turecka do EU, je třeba v Turecku postavit EU převýchovné pracovní tábory, ve kterých budou mít nad cizinci dozor EU vojenští roboti, a jako jídlo zde budou jenom EU granule.
EU není svatá kráva, kterou můžou bez problémů podojit cizinci, co v EU neplatí veliké daně, cizinci odejděte z EU domů čeká vás tam mnoho práce na vaší politice a ekonomice. V EU musí být konečně láska a pravda jenom pro ty co zde platí veliké daně, a ten kdo zde neplatí veliké daně, ten musí v EU poznat, co je to nenávist a lež.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem