neděle 26. června 2016

Já jsem jenom chudý prezident kde na to mám vzít peníze?

Prezident Miloš Zeman si svolá poradce a říká jim, že měl sen, jak zemřel, a skončil v očistci, a zde za sklem spatřoval ty, co skončili v ráji, a žárlivost jej spalovala, a dělala mu veliké peklo v duši, Ruský prezident Vladimir Vladimirovič Putin, byl za sklem v ráji a užíval si tam všechny výhody ráje a potom jsem se probudil.  
Jeden poradce říká, no tak zavolejte GVKB a on vám to vysvětlí, Miloš Zeman tedy zavolá GVKB a říká mu svůj sen. GVKB mu říká, v ráji je ten kdo si koupil od GVKB odpustky a Vladimir Vladimirovič Putin si odpustky koupil, a tak je v ráji, co je na tom divného? GVKB telefon potom zavěsil.
Miloš Zeman, logicky volá okamžitě na mobilní telefon co má Vladimir Vladimirovič Putin, a je mu potvrzeno že GVKB má pravdu, a že skutečně Vladimir Vladimirovič Putin si odpustky od GVKB koupil na 10 000 000 let.
Jemu se to kupuje, má zlata že neví, co s ním má dělat, já jsem jenom chudý prezident, kde na to mám vzít peníze? Co zkusit EU, jestli by vám nedala dotace, na pobyt v posmrtném GVKB ráji? V EU jsou sice naivní hlupáci, ale tohle by už nám neschválili. Obvolejte prezidenty, a zjistěte, kdo si z nich už koupil ty GVKB odpustky, sejdeme se zítra.
Nevím jak to ten GVKB dělá, každý bohatý a mocný člověk na světě, si ty odpustky koupil, všem se prý zdál ten sen o pekle a ráji, a všichni v ráji spatřili Ruského prezidenta Vladimíra Vladimiroviče Putina, dokonce i globálně představitelé všech církví a sekt, si koupili pobyt v ráji. Je zde podezření na to, že GVKB není člověk, ale je to nějaký mimozemšťan, nebo něco podobného co si neumíme logicky vysvětlit, jak jinak by se on mohl dostat to tolika snů, a to jenom u mocných a bohatých lidí, ubožáci nemají sny o GVKB ráji a GVKB pekle.
Začetl jsem se do GVKB stránky, a bylo to jako bych byl pod vlivem tvrdé návykové drogy, on píše stylem, že se vám nabourá jako droga do mozku, v mnohém mě připomíná prezidenta Vladimíra Iljiče Lenina. Ty jsi to trefil, je to geniální reformátor a ví, co lidi chtějí, takový svatý člověk, a my jsme o něm nic nevěděli, jak je to možné?

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem