čtvrtek 16. června 2016

Já jsem guru

Nejprve bych se rád zeptal, co ve Vašem přízvisku znamená Guru a Bhagavan?
Guru to je učitel objektivní pravdy a Bhagavan to je ten kdo umožňuje probuzení z toužení po úspěchu.
Na Vašem blogu jsem si přečetl několik příspěvků. Mohl byste mi osvětlit význam GVKB robotů a Matrixu? Myslíte tím ten známý Matrix z trilogie, kterou všichni jistě viděli?
Matrix je moderní pohádka, která byla populární, robot v Matrixu je inteligentní program, který prohledává sklady informací a programů.
Jste známý tím, že rád pořizujete videa ze širokého okolí. Co tím osobnost GVKB míní?
Ukazuji realitu takovou jaká je, a ne takovou jakou jí nabízí komerční televize.
V jednom Vašem příspěvku na blogu, jste napadl i osobu současné prezidenta ČR. Kam tím GVKB míří? Můžete být prosím trochu konkrétnější?
Jedinou svatou autoritou je evoluce, každý král a prezident je ubohá loutka kterou ovládají bohaté globální organizace.
Rád také uvádíte, že celý život i svět je jedno velké divadlo. Můžete našim čtenářům přiblížit o co se jedná?
Za vším je snaha o manipulaci pomocí dezinformací, napětí má za následek naše fyzické a psychické vypětí, a tím i deprese a konzumaci drog.
Dále také často uvádíte, že je možné si koupit odpustky do posmrtného ráje. Čím se tento ráj vyznačuje a jaká je cena? Je to paušální cena, nebo za určitý časový úsek? Máte již nějaké členy, kteří již na tak zvaný ráj zaplatili?
Ten ráj jsem zavedl proto, abych lidem ukázal, že myslí a žijí jako psychičtí ubožáci, které zajímá jenom rychlé levné nasycení těla a duše, jde o nastavení psychického zrcadla lidskému sobeckému pokrytectví.
K předchozí otázce: Lokálně žijeme v Praze - hlavním městě ČR – která se vyznačuje jako jedna z nejvíce ateistických zemí. Myslíte si , že jednou přijde den, kdy přijde jakési zúčtování a nabídka Vámi zmiňovaného ráje?
Každý člověk je ateista a to i svatý Buddha, Stvořitelem všeho jsou chyby, a znáte snad někoho, kdo věří v chyby v konzumním systému, pokud by zde bylo vše dokonalé, tak by vesmír automaticky zaniknul.
Naše čtenáře by také zajímala věc, kdy tvrdíte, že užívání titulů a podobných přízvisek značí jistou pýchu, které jak známo předchází pád. Co tím myslíte, a pokud možno nám prosím osvětlete, za jakým účelem používáte titul Guru? Zda-li to tedy je titul?
Guru není titul je to v překladu učitel objektivní pravdy a Bhagavan je ten kdo umožňuje probuzení z toužení po úspěchu, učím lidi objektivní pravdu a probouzím je psychicky z toužení po úspěchu.
V poslední otázce bych rád zeptal, jaký máte názor na lokální dění v ČR? Zejména tedy to společenské a dále i v neposlední řadě politické?
Svět evolučně nemění pyšné celebrity co mají moc a bohatství, svět mění jenom hodnotné vynálezy a patenty, proto říkáme že byla doba železná, dnešní doba je dobou digitální, umělá inteligence to globálně brzo lenochům a parazitům rychle spočítá.
K doplnění informací ke článku a jeho čtivosti bych Vás také rád požádal o pár autentických řádku o Vaší osobě. Jako například: Přečetl jsem si, že jste studoval v první polovině 70. let Univerzitu Karlovu. Tudíž, jaký obor jste studoval ? Uvedl jste, že jste fotil pohřeb Jana Palacha. Jaký jste k němu měl vztah? Co Vás na fotografování přitahuje/baví? A kdo vlastně Vít Kouba je a byl v průběhu let.
Já jsem chybou v konzumním systému, podobnou chybou zde byl Ježíš Kristus a Jan Hus, poučil jsem se z chyb Ježíše Krista a Jana Husa, dělám vše pro to, aby ze mě nebyl ubohý mučedník, jsem GVKB počítačový virus, který geniálně napadl nemocný konzumní centrální systém, a začal zde vše rychle násilně měnit, jako GVKB virus nepoužívám logicky zavirovaný Windows 10, ale používám OS X .

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem