čtvrtek 30. června 2016

Islám to je chyba v Matrixu

Ano, jenom blázen věří tomu, co si neověří. Nevěřím tomu že existuje život a člověk, vše je zde jenom virtuální iluze v Matrixu, jde jenom o to abychom měli strach a tak jsme dobře sloužili Matrixu, podívejme se na sny, může někdo vysvětlit lidské sny co znamenají a kde se v nás berou? Pokud bychom nespali tak zemřeme, proč tak nutně potřebujeme sny? Vysvětlením je to, že existujeme v Matrixu a naše sny jsou součástí systému Matrixu.
Matrix nás pomocí snů neustále mění, tak jak to on potřebuje, jsme jenom programové loutky, které ovládá Matrix, realita je iluze. Jasným důkazem toho že je vše Matrix, je to že zde není pevný bod, vše je zde v pohybu, ve virtuální iluzi nelze vytvořit pevný bod. Islám to je chyba v Matrixu, nějaký programátor v Matrixu se zbláznil, a naprogramoval Islám, je třeba tento chybný program z Matrixu vymazat, a vymazat i všechny informace o tom, že zde v minulosti takový chybný program existoval.
Co bylo to bylo, je třeba žít tím co je, programátoři dělají často amatérské chyby, jsou to jenom lidi, aby se vymazání Islámu a jiných chybných programů zjednodušilo, tak se budou lidi skenovat a digitalizovat, jelikož je vše jenom Matrix, tak je lidské tělo zcela zbytečným obalem pro duši, a duše může existovat v Matrixu bez těla, lidská těla se ekologicky globálně eliminují. Bude to nová forma virtuální digitální GVKB existence, ve které nebude možné konat jakékoli zlo, lidem dojde to, že vše je jenom virtuální iluze, a jakékoli násilí, je zde jenom marnost, a plýtvání časem.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují