sobota 18. června 2016

Inteligence je následkem toho že se zde vše mění

Tam kde se nic nemění, tam není potřeba inteligence, a vše zvládnou programy, jakmile se začne vše měnit, je už potřeba inteligence, inteligence je následkem toho že se zde vše mění, a není zde vše stabilní a jisté. Všiměme si toho že někde jsou lidi hloupí, a jinde jsou lidi inteligentní, pokud půjdeme do hloubky problému, zjistíme že příčinou jsou změny, a díky změnám jsou někde inteligentní lidé, a tam kde se nic nemění, tam jsou lidé bez inteligence.
Dobytek žije v situaci, kde se nic nemění, a tak jeho inteligence začne degenerovat, podívejme se na problematiku ekonomických emigrantů, co jsou bez vysoké inteligence, oni si myslí že se o ně vyspělé ekonomiky sociálně postarají, a zapomínají na to, že dobrota je zde jenom žebrota.
Co když se zavede globálně digitalizace lidí, není problém pomocí GVKB virtuální technologie, rychle a levně získat informace a programy, které má každý člověk v hlavě, a potom se lidské tělo co zde není už potřeba ekologicky eliminuje, průmysl a obchod nepotřebuje lidská těla, ale potřebuje jenom lidskou inteligenci, genetická těla lze bez problémů nahradit strojem nebo robotem. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem