středa 29. června 2016

Dobrota je v tržním světě jenom žebrota

Mluvil a nic neřekl, pracoval a nic nevytvořil, žil a život si neužil, zemřel a nikoho to nezajímalo, nekoupil si jako skeptik a lakomec GVKB odpustky, a tak bohužel neskončil v GVKB ráji na 10 000 000 let, a logicky skončil v očistci.
Mluvím o tobě ubohý hříšníku, jsi zde na hovno, a v hlavě máš nasráno, neměl jsi se správně narodit, protože hříšníků je na světě jako sraček, někde je chyba v tomto konzumním systému, a tou chybou je lidské hříšné tělo které uvěznilo božskou duši.
Celá lidská kultura se točí kolem svatého uctívání lidského těla, budujeme domy kde se má tělo dobře, vyrábíme pro tělo potravu a nápoje, aby se mělo tělo dobře, vozíme tělo v autech a letadlech aby se mělo tělo dobře, používáme mnoho výrobků a služeb, aby se mělo tělo dobře.
Stavíme nemocnice, kde se o tělo pečuje, vyrábíme léky které tělo léčí, staráme se ekonomicky a jinak, o velmi staré lidi, aby se měli velmi dobře, i když už pro společnost nepracují, atd. Chrámem božím se stalo lidské tělo, a bohem je zde logicky lidské ego. Podívejme se na nejbohatší města na světě, jak se zde pečuje mnoho o lidské tělo a lidské ego.
Najednou je zde krize a nikdo neví proč je zde krize a jak krizi eliminovat, řešení je jednoduché, nejsou zde hříšníci tak zde není ani krize, není dneska problém pomocí dotazníků lidská těla digitálně globálně naskenovat, a potom lze lidská těla globálně optimálně ekologicky eliminovat.
Ve virtuálním světě není už problém s tím, že by mohl někdo chybovat, vše zde bude pod kontrolou GVKB umělé inteligence, ten kdo si koupí odpustky, bude zde v ráji, a kdo si je jako skeptik a lakomec nekoupí, ten bude v očistci. Za vším je ekonomika, nejsou peníze tak není ani láska a pravda, dobrota je v tržním světě jenom žebrota.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem