čtvrtek 9. června 2016

Digitální zloději času

Boj o sledovanost informací a programů má za následek to, že nemáš čas na sebe a svoje bližní, nabídka je zde veliká, od velikých telefonů, přes veliké televize, a veliké počítače s rychlým internetem. Nebyl jsem delší dobu na sociální síti a najednou mě volal na mobil cizí člověk z té sociální sítě, jestli nejsem nemocný, že jim tam scházím.
Nic netrvá věčně ani láska k sociální síti, na sociálních sítích jsou dneska už jenom psychicky spící ubožáci, které nelze probudit z jejich psychického spánku, osvícený je ten, kdo je psychicky probuzený, a tak si váží svého času natolik, že jím neplýtvá na systémy co žijí z veliké sledovanosti lidi.
Jde o to, jestli budete na jevišti hrát hlavní roli jako digitální celebrita, nebo jestli budete sedět v hledišti, jako ubohá digitální nula. Cesta z hlediště na jeviště je dlouhá a složitá, základem je si založit stránku na internetu, nemusíte si nutně kupovat národní doménu a webhosting, stačí se jenom zaregistrovat na Google a použít blogovací sytém Blogger.
Vyzkoušel jsem mnoho systémů na blogování, a tento systém v testech vyhrál, název blogu by měl být krátký a originální, vzhled by měl být jednoduchý a přehledný, obsah by měl být hodnotný a doplněný fotkami a obrázky, filmy jsem zkoušel, ale zjistil jsem že filmy nefungují, protože lidi spěchají, a mají pomalé připojení k internetu.
Blog je dobré propojit se sociální sítí Facebook, ale zde nesmíte mít žádné falešné přátele, dobrota je žebrota. Přítel je ten kdo vám půjčí peníze v nouzi nebo vám jinak v nouzi pomůže, a lidi z internetu nejsou skuteční přátelé, jsou to jenom virtuální nuly, co se snaží o to aby nebyli virtuálními nulami. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem