sobota 25. června 2016

Digitalizace vše restartuje

Doba železná skončila, a nastala doba digitální, vše se digitalizuje, a brzo se bude digitalizovat i člověk, a místo lidí zde budou jenom GVKB roboti, s umělou inteligencí GVKB. Umělá GVKB inteligence konstatuje to, že je pyšný a sobecký člověk zastaralý systém, a že je tedy logické člověka nahradit roboty, a tak se budou globálně lidi digitalizovat, a lidská těla se budou ekologicky eliminovat.
Nejsou lidi, tak s lidmi nejsou ani problémy, digitalizace bude založená na vyplnění dotazníku, který bude globálně ve všech jazycích na internetu, za hodinu každý dotazník vyplní, a potom bude jeho nahé tělo zmraženo, a odesláno v chladírenském kontejneru k ekologické optimální eliminaci.
Jakýkoli drzý odpor, bude marný, GVKB roboti, budou mít vše globálně pod vojenskou a policejní kontrolou, proto je zde akce, kupte si odpustky do posmrtného ráje, komu není rady, tomu už není pomoci, pokud jsi pesimistický skeptik, co věří jenom tomu co si sám ověří, tak máš smůlu a brzo už skončíš v GVKB očistci, na 10 000 000 let, a přes programové sklo, budeš sledovat ty, co jsou v GVKB ráji, a žárlivost a toužení bude spalovat tvoji pyšnou duši.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem