čtvrtek 16. června 2016

Deprese je lékem na pyšnost

Obecně je deprese považována na nemoc, a je zde snaha tuto nemoc léčit, ve skutečnosti deprese není nemoc, ale je to lék na pyšnost, ten kdo onemocní pyšností se stává hříšníkem a mozek léčí pyšnost pomocí deprese. Něco se nám povede a jsme na to pyšní, podívejme se třeba na tykání a používání titulů to je klasická ukázka pyšnosti.
Co je zde dovoleno pyšným parazitům, to je přísně zakázáno pokorným hostitelům, vznikla zde obrazně jakási mocenská globální konzumní pyramida, kde na vrcholu jsou profesionální pyšní parazité co mají svoje sekretářky a svoje řidiče, dole jsou pokorní hostitelé co mají dluhy a deprese. Podívejme se na víru v zázraky, všechny víry jsou o tom aby byli věřící pokorní a nebyli pyšní, každá víra považuje pyšnost za velikou chybu kterou je třeba eliminovat. 
Deprese je lékem na pyšnost, jak probíhá léčení pyšnosti pomocí deprese? Nemocný hříšník konzumuje alkoholické nápoje a kouří cigarety a doutníky, tím se on léčí z deprese jako prezident, nebo jako ředitel. Pokud je někdo chudý a nemá peníze na alkohol a tabák tak on bere prášky na deprese, léčení je ukončeno v krematoriu, z prachu vše vzniká a v krematoriu se vše zase vše na prach navrací, jenom ty prachy jsou zde problémem.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem