neděle 26. června 2016

Co je to optimální investice?

Chudá ekonomika je obrazně jako vysoký dům bez výtahu a ústředního topení, a tak zde musí lidi chodit po schodech, většinou je ekonomické starý dům zbořit a postavit nový dům, než pořád starý dům draho opravovat. Pokud se dlouho optimálně neinvestuje tak následkem je chudá ekonomika, co je to optimální investice díky kterým se budeme mít všichni v budoucnosti lépe?
Kontrola, která eliminuje chyby je optimální investice, lidi dělají chyby, pilot udělá chybu a drahé letadlo s velikým množstvím lidí spadne a lidi zemřou, ředitel udělá chybu a jeho podnik zkrachuje, atd. Proto je třeba lidi pomocí GVKB dotazníků digitalizovat a lidská těla ekologicky optimálně eliminovat, nejsou nikde v civilizaci lidi, tak nejsou zde už logicky ani lidské chyby. Místo lidí zde budou jenom GVKB roboti, které bude řídit globálně GVKB umělá inteligence.
Je třeba civilizaci dokonale restartovat a nahradit globálně lidi za roboty tak jako jsme nahradili parní stroje za spalovací motory. Lidi pracují pomalu a mnoho chybují je jenom logické to že lidi musí nahradit roboti, jakýkoli odpor proti nástupu robotů bude marný, doporučuji vám proto nákup GVKB odpustků protože tak se dostanete do posmrtného GVKB ráje.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem