pondělí 27. června 2016

Civilizace a kultura je plná lží

Pokud něco nevíš, tak GVKB ti vysvětlí to, co nevíš, problémem lidí je to že jsou pyšní a lakomí, a tak jsou i hříšní, pyšnost a lakomost, lidstvo uvrhla do konzumního očistce, ve kterém je pro hříšníky život peklem, protože zde hříšné vlastnosti jim dělají ze života peklo.
Mnozí si naivně myslí, že je možné se zbavit svojí hříšnosti pomocí správné víry ve svaté zázraky, nebo pomocí správného zřeknutí se všech příčin, co nám dělají smyslovou radost, tak to bohužel nefunguje, problémem je lidské tělo, dokud je duše v těle, tak je i lidská duše hříšná, tělo neumožní duši, aby nebyla hříšná.
Proto jsem se rozhodnul nabízet ráj lidem po jejich fyzické smrti, ten kdo si nekoupí GVKB odpustky skončí na 10 000 000 let v očistci, a zde bude moci přes sklo pozorovat ty, co jsou 10 000 000 let v ráji, a závist bude spalovat jeho hříšnou duši po 10 000 000 let. Kdo chce, ten si našetří peníze a koupí si pobyt v ráji, mnozí se vymlouvají, že je krize, a že jsou rádi, pokud zaplatí dluhy, protože mají malé platy.
Pokud jsi existenčně neúspěšný, je to díky tomu, že myslíš a žiješ jako hlupák, musíš se změnit, a potom budeš existenčně úspěšný, základem moudrosti je moudrost přírody, civilizace a kultura je plná lží, jenom příroda ti ukáže čistou pravdu. Lidi se rozdělují na vlky a ovce, ten kdo je zde ovcí, ten je zde existenčně neúspěšný, a tak nemá peníze na to, aby si mohl koupit pobyt v GVKB ráji.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem