úterý 21. června 2016

Chybu může amatér udělat jenom jednou

Pokud zde nějaký druh získá výhody a jistoty tak většinou dochází k tomu že se druh přemnoží a tím začne ekosystému způsobovat problémy, jde o narušení rovnováhy v ekosystému. Jenom hlupák si neuvědomí to, že je zde už lidí jako sraček, a tak podle toho i vypadá lidská kulturní civilizace. Vše jde řešit, stačí jenom chtít, jsme velmi inteligentním druhem.
Víme že nejlepším řešením na přelidnění, je globální regulace, po narození se každé dítě převeze do národního výchovného GVKB tábora, a zde se narozenému dítěti do 18 let budou věnovat jenom policejní GVKB roboti. Jaký je svatý pastýř takové je i jeho hříšné stádo, lidi si musí zvyknout globálně na to, že jediným mocným pastýřem na světě jsou jenom policejní GVKB roboti.
V převýchovných policejních táborech se provede evoluční očištění, od chybných jedinců, kdy se evolučně chybní jedinci, recyklují na GVKB potravinový substrát. Není důležité množství převychovaných lidí, důležitá je jenom vysoká fyzická a psychická kvalita těchto lidí, každý člověk je článkem ekonomického řetězu, a nejslabší evoluční článek určuje pevnost tohoto řetězu.
V převýchovných táborech bude základem profesionální práce, roboti vychovají z lidí dokonalé profesionální specialisty, v nových profesích které bude GVKB civilizace potřebovat. Zájem GVKB celku je logicky nad zájmem sobeckého jedince, každý člověk dostane po narození na krk GVKB náramek a tak bude pod kontrolou GVKB systému, v GVKB systému bude zásada, chybu může amatér udělat jenom jednou, protože za chybu, se bude platit jenom smrtí.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem