čtvrtek 30. června 2016

Chybný člověk chybuje

Je třeba se vyhnout chybám, jak vlastně dochází k tomu, že chybujeme? Příčinou našich chyb jsou chyby v nás a okolo nás, chyby způsobují chyby, je to začarovaný chybný kruh, je snadné opravit chyby na povrchu a je nemožné opravit chyby pod povrchem.
Dokonalost se skládá z mnoha maličkostí, dosáhnout dokonalosti to ale není maličkost, pořád je zde mnoho chyb, které je třeba nalézt a opravit, je to bohužel marný boj, ale přesto tento boj nesmíme nikdy vzdát. Nejčastěji se každý setkává s tím, že zbaběle utečeme od boje s chybami, a věnujeme se boji o to, co milujeme a potřebujeme, následkem je krize.
Teorie je nudná a proto raději přejdu do praxe, v současnosti je zde veliký problém s lidmi co jsou chybní, takový chybný člověk chybuje, a tak veliké škody sobě a svému okolí logicky způsobuje. Takového chybného člověka je třeba naskenovat a digitalizovat, jeho chybné tělo je potom třeba správně eliminovat.
Čím méně zde bude chybných lidí, tím méně zde bude zde i chyb, které by mohli chybní lidé dělat. V současnosti je zde veliký problém s tím, že je zde veliká ekonomická emigrace, kdy chybní lidé utíkají do bohatých národů, kde by se mohli mít díky sociálnímu systému dobře.
Je třeba globálně vydat GVKB tabulky, ve kterých bude jasně dáno, kdo je to chybný člověk, a takový člověk bude naskenován a digitalizován, ekonomika je zde prioritou, místo ekonomické podpory pro chybné lidi, zde bude jejich digitalizace a eliminování.
Mnoho chybných lidí se bojí toho, že skončí v očistci a tak si budou moci koupit odpustky, aby se dostali jistě do GVKB ráje, vše je už programově připraveno na restartování chybné politiky, na správnou GVKB politiku.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem