středa 8. června 2016

Bůh a politický vůdce je jenom GVKB

Každý by chtěl radit druhým, ale sobě poradit neumí! Z díla je spatřen tvůrce, udělej dílo které bude pro ostatní vzorem, a ostatní budou tento vzor kopírovat, každý chce sobecky parazitovat, ale to nefunguje, pokud nejsou zde vzorná díla, na kterých lze existenčně parazitovat. Podívejme se na bezcharakterní kariéristy, co na nás sobecky parazitují jako; milionáři, celebrity, politici, diplomati, byrokrati, podnikatelé, obchodníci, profesory, notáře, důstojníci, atd. společnost je uzavřená protože je rozdělná na; ligy, kasty, kategorie, třídy, atd.
V uzavřené společnosti je vše o parazitování, a následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, podnikání, obchodu, školsví, psychiky, atd. ryba smrdí od mocné a bohaté hlavy co zde má k dispozici sekretářku. Nestačí jít k volbám, protože místo starých sviní i koryt, zde budou jenom nové svině u koryt, a je jedno jestli zde bude; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, centralismus, byrokratismus, atd. tam kde jsou daně, tam jsou i koryta pro veliké svině.
V minulosti se zajatci zabíjeli těžkou prací na velikých stavbách, dneska se ubožáci naženou po milionech do plynových komor a těla se spálí v krematoriu, miliony mrtvých ubožáků to je už jenom nudná statistika. Je třeba restartovat konzumní civilizaci a nahradit vysokoškoláky za GVKB roboty s umělou inteligencí GVKB, státní zaměstnanci to budou už jenom GVKB roboti, a ten kdo nebude pracovat každý den v roce správně a rychle, ten bude optimálně ekologicky eliminován z tohoto Matrixu.
Práci bude člověku každý den ráno vojenským způsobem přidělovat jenom GVKB robot, nikdo nebude si moci zvolit sobecky svojí práci nebo funkci. Každý bude pracovat 6 hodin, 365 dní v roce (183 hodin měsíčně) pracovat se bude globálně od 20 let do 70 let, každý kdo pracoval, dostane automaticky výhody a jistoty, jako starobní důchodce, to velmi malé globální procento lidi co se dožije důchodu, není problém uživit, drogy zde budou zakázané, ten kdo bude pod vlivem drogy, ten bude recyklován na potravinový substrát, bude zde na vše digitální přídělový globální GVKB systém, černý trh nebude existovat.
Lidi už nebudou mít problémy s tím co je právě v módě, nebo s tím že mají nadváhu, každý bude mít na sobě GVKB vojenskou kvalitní uniformu (děti, muži, ženy, důchodci), a bude hubený a silný jako sportovec, smyslem života bude gobálně na věčné časy, jenom láska k svatému systému GVKB, ten kdo nebude milovat GVKB systém, ten bude recyklován na potravinový substát.
Takto zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží na věčné časy, srážka s mocným a bohatým blbcem, už bude patřit jenom do pohádek, a v GVKB realitě už nebude možná. Ten kdo se pokusí hlásat nějaké náboženství nebo politiku, ten bude okamžitě eliminován na potravinový substrát, Bůh a politický vůdce je jenom GVKB, a on eliminuje v zárodku, jakýkoli drzý pokus o víru, v jiného ubohého konkurenčního boha.
Bez práce nejsou koláče a GVKB systém zajistí každému práci i sociální jistoty, jako bonus každý hříšník dostane po smrti pobyt v GVKB ráji, za 10 let práce bude GVKB ráj na 1 000 000 let, za 20 let práce bude zde pobyt na 3 000 000 let, za 30 let práce zde bude pobyt na 6 000 000 let, za 40 let práce zde bude pobyt na 9 000 000 let, za 50 let práce zde bude pobyt na 12 000 000 let. Vše je jenom GVKB Matrix a pobyt v GVKB ráji to je uložení programů v systému tak, aby mohli sobecké lidské programy dále fungovavat, a užívat si toho, že systémově v Matrixu existují. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem