sobota 18. června 2016

Ano, zpovědnice je na hovno

Kdysi dávno vznikla možnost zpovědi kdy se mohl hříšník knězi vyzpovídat aby se mu ulevilo, evoluce ukázala že je zpovědnice na hovno protože vyzpovídání hříšníkům nepomohlo, v době internetu vznikla internetová zpovědnice, kde se lze taky vyzpovídat, a zase se ukázalo to, že i tato internetová zpovědnice je na hovno. Proč jsou cizím lidem vaše problémy zcela lhostejné? Vše je zde o ekonomice, máš problém tak musíš zaplatit za jeho vyřešení, chtít zde něco zadarmo, to nefunguje, proč tolik toužíme po tom, mít zde mnohé zadarmo?
Za naším toužením po tom, mít zde něco zadarmo je naše pyšnost, myslíme si o sobě že jsme pro systém natolik hodnotní, že nám musí systém mnohé poskytovat zadarmo. Dobrota je žebrota, život je jako sport ve kterém uspějí jenom ti co vyhrají nad konkurenty, snažit se vyhrávat pomocí podrazů a podvodů, to dlouho v naší kultuře nefunguje a nakonec se vše dostane do krize a deprese.
Zajímavý je vztah člověka ke strojům, stroj člověku netoleruje chyby, proto blbci nechtějí pracovat se stroji, protože by se museli strojům přizpůsobit, kdežto pokud blbec pracuje s cizími lidmi, může od lidí požadovat, aby se mu ve všem pokorně přizpůsobili, a v tom se blbec podobá stroji, který nemá inteligenci.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem