úterý 21. června 2016

Ano, v pekle nenajdeš anděla

V okamžiku kdy člověk opustil přírodní ráj, tak vstoupil do konzumního pekla, místo abychom byli hrdiny, co se nebojí bojovat o to co milujeme a potřebujeme, se z nás stali zbabělci, co se boji a soutěži vyhýbají jak mohou, protože skepticky nevěří na to, že boj a soutěž, jim pomůže k tomu, aby se měli zde lépe. Zloději a lháři se zde stali svatou elitou, která rozhoduje o nás bez nás, žádná politická a náboženská ideologie, zde nezruší mocenskou a ekonomickou pyramidu, kde na vrcholu jsou vrcholoví zloději a lháři, dobrota je zde žebrota, a peníze elitě nesmrdí.
Odložme lež a krádež, a podívejme se na lidi v nahotě, spatříme jenom inteligentní zvířata, někdo je zde zlým vlkem a jiný je zde hodnou ovcí. Chrámem božím je zde naše tělo, a inteligence je zde božským králem, naše inteligence se snaží o to, abychom byli zde sobecky úspěšní, a tím musíme zde lhát a krást, protože dobrota je žebrota. Podívejme se na sport, na startu závodu je veliké množství sportovců, ale jenom jeden je první v cíli, a on získává peníze a slávu.
Všichni musíme po celý život bojovat a soutěžit, pokud chceme být úspěšní a naděje na to že budeme ve všem úspěšní je ubohá, následkem je zbabělost a snaha se vyhnout soutěži a boji, známe svoje schopnosti a možnosti velmi dobře, a víme že zde bude vždy někdo, kdo je lepší než jsme my. Ano, bude hůře, lépe už bylo, optimismus vyšel z módy, dneska je v módě pesimismus, vše jistě směřuje k policejní diktatuře.
Ten kdo bude zde měsíc nezaměstnaný, ten skončí v plynové komoře, a potom v krematoriu, policejní stát už nebude dojnou sociální krávou, pro sociální líné ubožáky, co neplatí státu ze mzdy daně, láska a pravda zde bude už jenom za peníze, jsme přeci v konzumním pekle. Podívejme se do přírody, v přírodě je ubožák potravou pro zdravé jednice, život je přeci krutým bojem, a o tom to zde je, to co nesoutěží a nebojuje, to přeci tělesně a psychicky degeneruje.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem