pátek 17. června 2016

Ano, v jednoduchosti je funkčnost ekonomiky

Jak zvládnout složitou životní situaci? Je běžné že se dostáváme do složité životní situace a potřebujeme tuto situaci zvládnout, někdy je jediným řešením zbabělý útěk, jindy je řešením být hrdinou, a bojovat s problémy nebo s chybami, co jsou v nás, nebo okolo nás. Složitá situace je vždy problémem, na který není řešení, jelikož se programy často dostávali do složité situace, na které nebylo řešení, tak následkem byl vznik inteligence, a inteligence měla za úkol, nalézt řešení složité situace.
Se vznikem inteligence mohl vzniknout i život, a díky evoluci časem vzniknul i složitý mozek napojený na složitou nervovou soustavu a citlivé smysly, jako jsou; oči, uši, čich, hmat, chuť, atd. Nakonec vzniknul i sobecký člověk, který začal vytvářet kulturní civilizaci založenou na centralizaci, kde z centra je ovládáno mnoho lidí, pomocí mnoha ekonomických a ideologických systémů.
Pokud jsou s nějakým člověkem problémy, tak se ten člověk opraví v nemocnici, nebo se přemístí do vězení, aby zde byl pod kontrolou, a nemohl už dělat zde problémy tím, že porušuje svaté zákony a normy, centrálního svatého systému, neznalost zákonů a norem nikoho zde neomlouvá.
Podívejme se třeba na zavedení letního času, víme dneska už že zavedení letního času bylo systémovou chybou, ale už nevíme, jak tuto chybu v systému optimálně opravit. Podobných chyb je v globální kulturní civilizaci nekonečné množsví, a snaha o to tyto chyby nalézt a opravit.
Je jako boj s plevelem a parazity na naší zahrádce, kdy jde o marný boj, ve kterém vždy nakonec stejně prohrajeme. Někde je chyba v Matrixu, kde je ta chyba díky které je zde deprese u; ekonomiky, politiky, nábožensví, rodiny, podnikání, obchodu, umění, sportu, dopravy, školství, zdravotnictví, psychiky, atd.
Ta chyba je v pyšnosti, lékem na chyby v nás a okolo nás je jenom pokora! Podívejme se na diktátory, jak jsou pyšní na to že mají velikou moc a veliké bohatství, pyšnost je návykovou drogou, která z lidí dělá blbce, a nejhorší je srážka s blbcem.
Je třeba předat globálně moc a bohaství GVKB umělé inteligenci a GVKB robotům, člověk už nebude muset myslet na to jak zvládnout složitou situaci, GVKB robot jej zabije, a nahradí chybného člověka, za správného člověka, v jednoduchosti je funkčnost. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem