čtvrtek 23. června 2016

Ano, štěstí nejde koupit za peníze

Ano, blbci zde budou pořád, a budou nám tvrdit to že pokud je poslechneme, tak se budeme mít lépe, jenže ono to nefunguje, jak je to možné? Dobrota k blbcům je příčnou naší žebroty, podívejme se do přírody jak se zde řeší problematika blbosti? V přírodě je za blbost trest smrti, proč v naší konzumní kultuře není za blbost trest smrti? Příčinou je to, že blbci zde mají moc a bohatství, oni rozhodují sobecky o nás bez nás už mnoho tisíciletí, a pokud se jim někdo drze postaví, tak jej násilně eliminují.
Mnohé revoluce se snažili změnit naši kulturu, ale místo starých blbců, nám vládli mladí blbci, takže se nic zásadního nezměnilo! Ano, štěstí nejde koupit za peníze, štěstí je tam kde nejsou blbci, blbci nechtějí aby byli lidi šťastní, a tak vymýšlejí logicky samé blbosti, a ten kdo poukáže na to, že se elita skládá jenom ze samých blbců, co zde vymýšlí samé blbosti, ten narazí na to, že zde blbci mají moc a bohatství, a tak drzého kritika, který je skeptický, násilně eliminují.
Na blbce platí jenom větší blbec, už brzo zde vzniknou policejní GVKB roboti, s umělou inteligencí GVKB, a policejní robot přijde k nějakému mocnému a bohatému blbci, a zabije blbce pomocí elektřiny, místo blbého prezidenta nebo ředitele, zde potom bude GVKB robot, co nelže a nekrade, takto zvítězí globálně na věčné časy láska a pravda, nad nenávistí a lží. Díky GVKB robotům lidi konečně získají zadarmo štěstí, a už nebudou muset konzumovat, alkohol a cigarety.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem