pondělí 13. června 2016

Ano, sám je zde každý na hovno

Sám je zde ten kdo zde nemá žádnou hodnotu, a ten kdo zde má hodnotu, ten zde není sám, sociální sítě na internetu jsou krásnou ukázkou toho, že zde jsou jenom samí lidé, co zde nemají žádnou hodnotu a nejsou zde hodnotní lidé, a pokud zde jsou tak zde nejsou aktivní a mají zablokovanou komunikaci.
Vždy zde byli kasty, a ten kdo byl v hodnotné kastě, ten nekomunikoval s těmi, co byli v nízké kastě, vždy zde bylo rozdělení na herce a diváky, herci byli populární a bohatí a diváci byli nulami a byli chudí, elita která zde všemu vládne to jsou herci, co zde v nějaké specializaci hrají hlavní role, a tak mají k dispozici sekretářku a řidiče.
Co by zde dokázal Ježíš Kristus pokud by byl na všechno sám, Křesťanství je prací velikého množství věřících lidí co utřídili mnoho informací a programů tak, aby z toho mohla vzniknout altruistická Křesťanská sekta, církví je zde jenom Naturalismus, kde je Stvořitelem přírodní evoluce, pokud odmítneme jako Boha který je přírodní evolucí, tak stvoříme jenom ubohou sektu, která se snaží z lidí dělat hlupáky a chudáky.
Je snadné lhát a krást, jenže z díla se pozná tvůrce, a dům, který stojí na písku, musí spadnout, a skálou je zde pravda, která je logická a objektivní. Je třeba zakázat sekty a náboženství, lidi musí pochopit to že člověka stvořila přírodní evoluce, a že zde nikdy a nikde nebyl žádný svatý kouzelník, který za šest dní vše z ničeho stvořil.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem