úterý 14. června 2016

Ano, ryba smrdí od pyšné hlavy

Proč je zde blbá nálada, a naděje na to že bude lépe, to je jenom utopie? Ano, ryba smrdí od pyšné hlavy, v okamžiku kdy se člověk začal stydět za to, že je opice, tak byl vyhnán za svoji pyšnost z přírodního ráje do konzumního očistce, strom se zakázaným ovocem v ráji, to je jenom svatý symbol, není to skutečný existující reálný strom, tak jako je i svatá morálka, jenom svatý symbol, který používáme sobecky k tomu, abychom mohli z konkurentů učinit věřící ubožáky.
Ti co jsou nejvíce pyšní na svoje výhody a jistoty, hlásají těm, co nemají výhody a jistoty, aby byli pokorní, a chodili pokorně po celý život do ubohého zaměstnání za minimální mzdy, ze kterých nelze normálně žít. Pyšnost je tvrdá droga, pokud ten kdo byl zvyklý na to, že může být pyšný, je donucen k tomu, aby byl pokorný, tak se dostaví deprese a často je zde i psychické vyhoření a následuje konzumace drog nebo sebevražda.
Pokud jsou v manželství pyšní lidé, tak jde o konfliktní manželství, které dlouho nevydrží, a končí rozvodem, a muž potom platí dlouho alimenty, a mnohdy mu není ani umožněno, aby navštěvoval svoje děti, následkem je logiky nezájem o ubohé manželství a začíná klesat porodnost.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem