středa 29. června 2016

Ano, pravda je můj guru

Pravda byla a bude prioritou pro ty, co potřebují, aby je psychicky vedl správný guru, člověk jako subjekt nemůže bohužel mít pravdu, protože je mnoho omezen; časem, prostorem, tělem, ekonomicky, ideologicky, programově, hříšností, atd.
Pravda je informační symbol, nula je symbolem v matematice, Bůh je svatým symbolem v náboženství, symboly nám zjednodušují to, co je složité k pochopení, třeba hodnotná obchodní značka GVKB se stává symbolem informační kvality. Proč nám není nula, naším svatým guru, když ona je velmi důležitým matematickým symbolem?
Matematika je specializace, která nás existenčně nezajímá, spíše nás zajímá ekonomika, ve které nám pravda, umožňuje být ekonomicky úspěšnými. Pravda je pravidelnost ve vztahu k; času, prostoru, programu, ideálům, subjektu, objektu, logice, matematice, ekonomice, atd. kdy naivně věříme, že se na tuto pravidelnost, lze jistě dlouho spolehnout.
Náboženství a politika je klasickou ukázkou toho, jak lidi hledali svatou pravdu, a mnohokráte si spletli pravdu se lží, nejvíce lží lze nalézt v politice a náboženství, politika a náboženství je psychickou drogou, pro psychické ubožáky, nepotřebujeme k ničemu politiku a náboženství, potřebujeme osvobodit lidské duše od tělesnosti tím, že se provede GVKB digitalizace, a lidská těla se globálně na věčné časy optimálně eliminují.
Jenom ve virtuálním GVKB Matrixu, lidské duše co si koupili GVKB odpustky naleznou štěstí, protože zde není možné být lakomým a pyšným hříšníkem. Ten kdo si jako skeptik nekoupí GVKB odpustky, skončí na 10 000 000 v GVKB očistci, a zde bude sledovat přes sklo závistivě ty, co jsou v GVKB ráji a žárlivost bude jeho duši spalovat. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují