pondělí 13. června 2016

Ano, politika je bojem o koryta

Boj není tam, kde není o co bojovat, za násilím je snaha získat hodnoty, pokud není možné hodnoty získat po dobrém, snažíme se je získat po zlém. Evoluce je závislá na boji o hodnoty, pokud zde není boj o hodnoty tak je zde degenerace.
Otroctví způsobuje degeneraci, a tak je zde každé otroctví dočasně, protože otroctví zbavuje lidi inteligence, a dělá z lidí tupé roboty, co se nechtějí už sexuálně rozmnožovat.
Všimněme si toho, že každý růst se zastaví, zdroje jsou omezené a pokud něco mnoho vyroste, tak to nebude mít k dispozici dostatek zdrojů. Nejde, si nevšimnou toho, že globálně vyrostla konzumní spotřeba, a pro uspokojení veliké konzumní spotřeby, je ničen ekosystém, a následkem je špatné životní prostředí, a špatné potraviny.
Lidi se přemnožili a stali se parazitující monokulturou, měli bychom se konečně dohodnout na tom, že na této modré planetě může být maximálně jenom jedna miliarda lidí, je třeba začít globálně kontrolovat porodnost, abychom zde nebyli přemnožení jako králíci v Austrálii.
Pokud nějaký národ odmítne snížit optimálně počet obyvatel, tak se tam pošle GVKB robotická armáda a ta počet obyvatel násilně sníží, pomocí poprav gilotinou na veřejných místech. Je třeba si uvědomit to, že zdravá a čistá příroda je zde pro nás prioritou, méně lidí znamená i menší ničení přírody, každý růst se musí přeci ve správný čas zastavit.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem