úterý 14. června 2016

Ano, po smrti vám bude v GVKB ráji lépe

Ano, je to marnost bojovat s lidskou ubohostí. Z díla je spatřen tvůrce, internet umožňuje každému ubožákovi, aby měl na internetu blog nebo stránku, většinou slyším, že ubožáci mají jiné priority, a že věnovat čas blogování je pro ně jenom ztrátou času, a že si radši pustí televizi plnou ubohých dezinformací a ubohých reklam, nebo jdou dělat něco ubohého. Napadá mě přirovnání k fotografování, většina fotek je dneska pořízena mobilním telefonem, protože si většina lidí myslí, že kupovat si kvalitní fotoaparát to je špatná investice.
Podobné je to i s výběrem počítače, kdy si lidi kupují ubohé počítače a potom se diví tomu, že jim tyto ubohé počítače nevyhovují. Jenom ubožáci si mohou zvolit ubohé politiky, díky kterým zde bude ubohá depresivní nálada, protože politici budou myslet a jednat jako psychičtí ubožáci.
Jenom po smrti je možné žít v ráji, pokud jste si koupili od GVKB pobyt v posmrtném ráji, pokud jsi ubohým skeptikem, který nevěří na to, že si lze koupit posmrtný GVKB ráj, tak skončíš po smrti logicky v pekelném očistci na 10 000 000 let, jak si to zde každý ubožák udělá, takové to i v budoucnosti má. Ano, po smrti vám bude lépe, pokud jste si koupili pobyt v GVKB ráji, vše co má zde hodnotu, to není zde zadarmo.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem