úterý 28. června 2016

Ano, naše elita je strom, který nenese hodnotné ovoce

Pokud slepý vede slepé, tak to špatně skončí, elita je slepá k tomu, co lidi milují a potřebují, elitě jde jenom o to mít veliké státní koryto co nejdéle, a to že pracující mají existenční problémy, to jí nezajímá. Elita nás vysokými daněmi okrádá, a lže nám o centrální ekonomice.
Globální statistiky jsou objektivním důkazem, který potvrzuje to, co zde říkám, prý je u nás malá nezaměstnanost, a brzo zde bude lépe. Proč tedy jsme pro cizince z ubohých ekonomik, jenom tranzitní zemí, kde nemá smysl si hledat novou lepší existenci?
Ano, naše elita je strom, který nenese hodnotné ovoce, vše je o amatérských chybách elity, pokud ministr udělá ekonomickou chybu, tak za chybu zaplatí pracující lid a má z toho dlouho blbou náladu. Kupní síla je u našeho národa malá, a podle toho vypadá zde i nabídka služeb a zboží.
To co bez problémů koupíte v Německu, to u nás už nekoupíte! Potřebujeme moderní průmysl, a moderní obchodní systémy, proč v Německu je vše moderní, a u nás je vše zastaralé, a snahy o modernizaci, narážejí na problémy, které způsobuje nefungující stát.
Odpověď je překvapivě jednoduchá, tam kde není soutěž a boj o hodnoty, tam je i zaostalost, to co nebojuje, to degeneruje, nepotřebujeme vládu, která klade věnce na hroby hrdinů, potřebujeme vládu, která hrdinsky bojuje za to, aby zde nebyla ekonomická zaostalost.
Zisky z naší práce mizí do ciziny, protože jsme jenom ubohou zaostalou kolonií, ve které jsme pro cizince jenom ekonomickými otroky, co zde pracují za ubohé mzdy, podívejme se na plat programátora v Německu, a na plat programátora u nás, logicky každý chytrý programátor, si zabalí kufry, a přestěhuje se s rodinou do Německa, kde za práci dostane mnohem více peněz a jeho zaměstnavatel, mu v zaměstnání i vytvoří, lepší pracovní podmínky.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem