středa 22. června 2016

Ano, lež je pro člověka návykovou drogou

Ano, člověk je evoluční chybou, vše je zde založeno na pravdě, člověk je ale založen na lži, lež je pro člověka drogou, člověk nelže jenom tomu co je mu vzdálené nebo cizí, člověk nejvíce lže sám sobě, a sám sobě tvrdí jak je inteligentní a krásný.
Vše co dáváme to i nazpět dostáváme, pokud milujeme prioritně lež, tak musíme žít v civilizaci kde je každý člověk lhář a zloděj, dobrota je zde žebrota, ano ten druhý je nám peklem, protože on je pokryteckým egoistou.
Kritizování a souzení druhých je naší přirozeností, sprostých slov zná každý dostatek, proč je zde slušnost jenom divadlem, a pod slušnými maskami, je ukryt vždy jistě jenom pokrytecký egoista? Vše zde jsou příčiny a následky, myslíme na to co milujeme a potřebujeme, v našem toužení po tom se zde mít dobře, je ukryto i naše soužení, které má za následek naše deprese.
Naivně jsme si mysleli to, že když lidi získají výhody a jistoty, že následkem bude i to, že se lidi budou mít dobře, jenže ono to ekonomicky a politicky nefunguje, a příčinou jsou naše amatérské chyby, i profesionálové dělají amatérské chyby, tohle ale neradi slyšíme, protože jsme pyšní na to, co jsme profesionálně dokázali. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem