čtvrtek 23. června 2016

Ano, jsme tak levní, že nemáme žádnou konkurenci

Ano, GVKB přišel, spatřil, a nabídl hříšníkům posmrtný ráj. Přiznejme si to, že máme blbou náladu, protože jsme pyšní hříšníci, co existují v konzumním pekelném dluhovém očistci. V Matrixu je mnoho amatérských chyb vše bylo naprogramováno rychle a tak nebyl čas vše optimalizovat, následkem je deprese u; ekonomiky, morálky, politiky, podnikání, obchodu, psychiky, atd.
Vytvořili jsme si pevně uzavřené ideologické a ekonomické systémy, zamykáme se před druhými, protože jsme pyšní a lakomí, vše co světu dáváme, to ale zpět i dostáváme. Hodnotu má to co milujeme a potřebujeme, jakmile přestaneme milovat a potřebovat cizí lidi, tak cizí lidi pro nás logicky ztratí hodnotu a stanou se jenom mouchami, které se snažíme násilně eliminovat, abychom sobecky měli klid. Honíte se za úspěchem, ale jakýkoli úspěch, je zde jenom krátkou iluzí, jenom to co je mrtvé a svaté, to je zde i úspěšné velmi dlouho.
Jako živý člověk jsi zde jenom mouchou, která obtěžuje pyšně druhé, a tak se tě snaží druzí kritikou zabít, aby měli od tebe konečně svatý klid. Neukládejte si poklady na zemi, uložte si poklad do posmrtného ráje, tím že si koupíte GVKB odpustky na dlouhou dobu, za pouhou jednu korunu, je zde k dosažení rok pobytu v GVKB ráji, jsme tak levní, že nemáme žádnou konkurenci.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem