čtvrtek 30. června 2016

Ano, jsi psychicky a ekonomicky na dně

Každý tvůj úspěch je na hovno, protože; zisk je vždy spojen ze ztrátou, nadbytek vytvoří nedostatek, moc vytvoří bezmocnost, láska vytvoří nenávist, pravda vytvoří lež, bohatství vytvoří bídu, elita vytvoří ubožáky, atd. Vše je o rovnováze, násilí naruší rovnováhu, a způsobí tím krizi.
Za násilím je vždy hříšné myšlení, příčnou hříšného myšlení je lidské egoistické tělo, je třeba začít hříšné lidi globálně digitalizovat, a hříšná těla ekologicky optimálně eliminovat, naším jediným nepřítelem je lidské genetické tělo, protože v lidském těle, kraluje sobecké ego, které se snaží pomocí násilí, dosáhnout úspěchu.
Všimněme si toho, že jenom ten kdo je dlouho mrtvý, se stává svatým, protože už o něm nemáme správné informace, ten kdo má tělo, je pro nás hříšníkem, který je sobecký. Všechny snahy o to změnit člověka, aby nebyl egoistický, se ukázali jako marné a naivní, z lidí se tak stali jenom bezcharakterní kariéristé, co slibovali zázraky, ale zapomínali svoje sliby splnit.
Jsi psychicky a ekonomicky na dně, a už nevíš jak dál, tak eliminuj optimálně svoje sobecké tělo, a tím eliminuješ i svoje hříšné ego, jediným skutečným problémem člověka, je jeho sobecké tělo, pokud chceš mít jistotu posmrtného ráje, tak si kup GVKB odpustky.
Vše co má hodnotu, to zde není zadarmo, věřící člověk je ten, kdo si koupil GVKB odpustky, ten kdo si nekoupil odpustky, je skeptický jinověrec, a tak logicky skončí v GVKB očistci na 10 000 000 let, a bude přes sklo spatřovat ty co jsou v ráji, a žárlivost bude spalovat jeho hříšnou duši. Takže žádní čerti, co by topili pod kotlem nejsou, to jsou jenom ubohé pohádky pro věřící hlupáky.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem