pátek 24. června 2016

Ano, jsi bezcharakterní parazit

Vše je zde pokrytecké divadlo, ve kterém si každý bezcharakterní parazit na něco hraje, pravda je jako cibule protože nás donutí k pláči, poukazujeme na chyby u druhých lidí jako bychom byli sami bez chyb, ať si každý bezcharakterní parazit udělá konečně pořádek ve svojí pyšné hlavě.
Vymeťte konečně ze svojí hlavy toužení po parazitování na cizích lidech. Sledujeme utrácení subjektů a objektů za luxus, nemoc a bohatství nejde dlouho utajit, pokud si někdo koupí veliký nový dům za mnoho miliónů dolarů, je třeba se ptát, kde a jak on ty miliony dolarů získal?
Je to jako s návštěvností stránky na internetu, zisk má stránka která je hodně navštěvovaná, a příčinou veliké návštěvnosti je vždy monopol, konkurence likviduje velikou návštěvnost u stránek! Podívejme se na státní stránky, jak mají velikou návštěvnost, díky tomu že jsou spojené se státním monopolem, naopak soukromý blog studenta na vysoké škole má minimální návštěvnost, protože je zde veliká konkurence.
Všimněme si toho jak vznikají monopoly, na počátku je vždy násilná likvidace konkurence, a je jedno o jaký druh monopolu jde, co bylo veliké vraždění svatých mučedníků, byla to násilná likvidace hříšné konkurence, která se chtěla taky mít dobře.
Jenže každý veliký monopol, je dům bez základů, a tak stačí malé zemětřesení, a dům spadne, zánik RVHP to byl zánik velikého socialistického monopolu, bohužel tím se posílil zase kapitalistický monopol EU. Bůh je jenom jeden, a tím bohem je zde mocný monopol, to co má zde mocný monopol to je nám bohem, a pokud to přijde o monopol, tak to i automaticky přestane být pro nás bohem!  

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem