sobota 25. června 2016

Ano, jsem blbec

Přiznání je polehčující okolnost, kdy si před zrcadlem konečně řekneš, ano, jsem blbec. Podívej se na sebe a spatříš blbce, co si zde hraje na; boha, krále, císaře, sultána, faraona, papeže, guru, rabína, proroka, mesiáše, pastýře, osvíceného, prezidenta, ministra, poslance, senátora, diplomata, soudce, generála, profesora, ředitele, celebritu, milionáře, kouče, policajta, byrokrata, atd.
Díky toužení po úspěchu se z tebe stal blbec, co dělá jednu blbost za druhou. Blbec je psychicky nemocný člověk, který něco mnoho miluje, a tak ostatní už nenávidí, nejvíce blbci milují; moc, bohatství, popularitu, výhody, jistoty, drogy, sex, pyšnost, atd. Internet je moderní systém na kterém lze nalézt mnoho blbců, nejvíce blbců je na sociálních sítích, zde se mohou blbci vyřádit dosytosti.
Optimálním řešením je začít lidi globálně digitalizovat a po GVKB digitalizaci se zdegenerovaná těla eliminují, pokud nebudou na světě už blbci tak zde nebudou s blbci ani problémy to je logické. Blbci budou existovat jenom ve virtuálním GVKB Matrixu a zde se mohou vyřádit do sytosti, protože zde nemohou už napáchat žádné ekonomické a politické škody.
Ve městech budou místo lidí GVKB roboti, nic zde netrvá věčně a člověk to byl starý systém a tak byl nahrazen robotem který je novým systémem, proto vám doporučuji si koupit GVKB odpustky, vše je zde nejisté, jenom smrt je zde jistá.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem