pondělí 27. června 2016

Ano, EU je dneska už na hovno

Prý bude lépe, tomu snad už věří v EU jenom ten, kdo má v hlavě nasráno, lépe už v EU bylo, bude jenom hůře, protože ubožáků je všude v EU jako sraček, a ten kdo je zde mocensky v EU nahoře, sere na ty, co jsou dole. Vše se evolučně posralo v okamžiku, kdy vznikli daně díky centralismu, aby se mocná elita v centu měla božsky, tak se musí mít ostatní zle, a tím je jejich život zde na hovno, ryba smrdí od sobecké elitní hlavy.
Je to tady v EU na hovno, plynové komory kde se zavraždilo mnoho miliónů ubožáků, jsou jasným důkazem toho, že je to tady na hovno, a obyčejný člověk je zde v EU už jenom ubohým číslem v EU statistice. Největší podraz je zde ten, že prý ten kdo se zde v EU snaží, ten je i existenčně úspěšný, a tak zde není na hovno, pokud je na startu existenčního závodu milion běžců, jakou máte šanci, že budete první?
Je statistickým faktem to, že 20% dospělých lidí v EU nemá šanci zde být existenčně úspěšnými, protože jsou; staří, nemocní, invalidé, hloupí, slabí, líní, zdegenerovaní, atd. zaměstnavatelé v EU nejsou sociálním ústavem, pro existenční ztroskotance. Sociální EU politika je cestou do ekonomického pekla, ten kdo neplatí v EU veliké daně, ten nesmí zde mít ani sociální EU podporu, EU nemůže být dojnou krávou, pro existenční ztroskotance, co jsou zde jenom ekonomickými parazity.
Ze společného chce v EU každý sobecky brát, ale málokdo chce dobrovolně do společného něco dát, příčinou je to, že kontrolní ekonomické systémy v EU selhali, a tak jediným řešením je logicky rozpad EU. Tak jako se nedávno rozpadlo Československo na dva samostatné národy, tak se může EU rozpadnout, taky na mnoho národů. Berme ten rozpad EU obrazně jako rozvod manželů, manželství nefunguje, pokud zde je srážka s blbcem.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují