středa 22. června 2016

Ano, ekonomika smrdí od tvojí hlavy

Pokud vše pečlivě uklidíme tak zjistíme že jsme svobodní, naše otroctví je následkem nepořádku v nás a okolo nás, elita která zde má moc a bohaství, nestojí o to abychom zde vše uklidili, protože tím bychom elitu, o moc a bohaství připravili.
Není zde demokratický kapitalismus, ale je zde pokrytecký egoismus, z díla spatříme tvůrce veškerého nepořádku, jak vlastně došlo k tomu že jsme přišli o svobodu a stali se otroky nepořáku?
Tou příčinou je toužení po zázraku, kouzelníci a později kněží a politici nám slibovali zázraky a tak zde začal vznikat nepořádek v nás a okolo nás, je to obrazně jako když naivně uvěříte na zázračný lék, díky kterému omládnete a budete už zdraví.
Vše zde má svůj osud který nelze změnit, možnosti každého tvora jsou zde omezené mnohým, pokud začnete soukromě podnikat, tak pochopíte to že žijete v systému který je založený na pokryteckém egoismu.
Největší lží v konzumní kultuře je to, že ten kdo se snaží, ten se zde má i dobře, tak to nefunguje, dobře se mají jenom lháři a zloději, co zde mají výhody a jistoty díky centralizaci, ryba smrdí od sobecké hlavy.    

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem