sobota 25. června 2016

Ano, bude zde válka

Podívejme se do minulosti, jaké příčiny způsobovali války a podívejme se na současnost, ano, bude zde válka, jde o to, kdy a kde tato válka bude, a jak ta válka skončí? Pokud nejde problém řešit po dobrém, tak se problém snažíme řešit po zlém, každý máme svoje prioritní cíle, a pro splnění našich úkolů, neváháme použít násilí.
Deprese je příčinou veškerého fyzického a psychického násilí, v nás a okolo nás, v depresi zapomínáme na slušnost, a snažíme se dosáhnout úspěchu, neslušnými metodami, kdy druhé ponižujeme slovy, nebo druhé zavíráme do vězení, někdy druhé rovnou zabíjíme.
Deprese je vždy způsobena nedostatkem toho co je nám drogou, na něco se navykneme a pokud to už nemáme tak se dostavuje deprese a my se to snažíme získat pomocí násilí a tak zde jsou; konflikty, revoluce, války, atd.
Stroj když něco nemá, tak se zastaví nebo rozbije, pokud by se člověk zastavil nebo rozbil, znamenalo by to pro něj jistou smrt, stroje neznají smrt, jsou totiž mrtvé. Tak jako umírá tělo, tak i umírá lidská psychika, a mnoho lidí je zde už psychicky mrtvých, protože se v nich rozbila díky dezinformacím nebo drogám inteligence, a oni to už neumí opravit.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem