středa 29. června 2016

Ano, bude líp, těm co si koupili GVKB posmrtný ráj

Vše co má začátek to má i konec, vše je zde jenom evoluční experiment, který je zde dočasně, všechny naše lidské; zákony, normy, předpisy, výjimky, morálky, ideály, rituály, pověry, pohádky, atd. jsou zde dočasně.
Lidi dělají chyby protože lidi jsou evolučním chybným experimentem, problémem lidí je jejich zdegenerované tělo, tělo je vězením pro duši, a proto se budou lidi globálně GVKB digitalizovat, a mrtvá lidská těla se budou optimálně ekologicky eliminovat, aby se mohli lidské duše osvobodit, a žít v očistci, nebo ráji.
Ten kdo si koupí GVKB odpustky, ten bude žít v posmrtném ráji, kdo je hříšný lakomý skeptik, a odpustky svých hříchů si nekoupí, ten bude žít v očistci 10 000 000 let a přes sklo bude pozorovat ty, co si žijí božsky v ráji, a závist bude spalovat jeho duši.
Ano, bude líp, těm co si koupili GVKB odpustky, nevěřte politikům a ekonomům, že vám zaručí to, že vám bude v budoucnosti líp, tento konzumní svět je založen na toužení úspěchu, a soužení z toho, že jste neúspěšní, nemůže vám zde být líp, protože každá sobecká duše je uvězněná v sobeckém těle, a sobecké tělo ovládá sobeckou duši, jako loutku.
Tak jako zlikvidujeme to, co už k ničemu nepotřebujeme, tak se zlikvidují i lidská těla, člověk není tělem, ale jsme duchovní bytosti, tělo je zlé vězení pro duši, nabízím všem lidem svobodu, tím že jejich božské duše, na 10 000 000 let osvobodím od jejich hříšného těla, takto skončí hříšné období, ve kterém zde byla pravda a láska, jenom za peníze.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem