středa 29. června 2016

Ano, bude líp těm, co jsou pokorní a štědří

Pyšnost a lakomost dělá z lidí blbce, nejhorší je srážka s blbcem, snahy o to bojovat s lidskou blbostí se ukázali jako marné a naivní, je třeba globálně všechny lidi pomocí GVKB dotazníků digitalizovat, a jejich zdegenerovaná těla recyklovat.
Všechny snahy o to vytvořit digitální civilizaci, kde jsou používána jenom lidská těla, evolučně selhali, digitální civilizace potřebuje těla robotická, protože GVKB roboti pracují jako roboti, lidská těla nebyla evolucí stvořena k tomu, aby pracovala jako naprogramovaný robot v továrně. Svatý kult lidského těla, se ukázal jako evolučně chybný, a musí být nahrazen logicky digitální kulturou GVKB robotů s GVKB umělou inteligencí.
Je těžké pochopit to, co je nám cizí každý chápe jenom to co je mu blízké, podívej se na svoje tělo statisticky, kolik času v životě průměrného člověka je věnováno tomu, co přináší existenční úspěch, a tím i výhody a jistoty člověku. Statisticky je to 1% lidského času, a 99% času našeho života věnujeme něčemu, co nám nijak nemůže prospět, a příčinou je naše zdegenerované tělo, globálně polovina zaměstnanců, by mohla dostat výpověď, a na globální ekonomice by se to nijak neprojevilo.
Polovina zaměstnanců v zaměstnání je po optimalizaci a automatizaci zbytečných, nejhorší situace je většinou u státních zaměstnanců, zde je zbytečných 99% zaměstnanců, a stát se tak stává zaopatřovacím ústavem pro staré kariéristy, co jsou v důchodu a opírají se o hůl. Máme pořád více času, a tak pro nás ztratil nás čas ekonomickou hodnotu, a tak jím plýtváme na to, co nám nepřináší užitek.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem