pondělí 27. června 2016

Altruistická ideologie způsobila ekonomickou krizi

Mnoho ubožáků, když se podívá každý měsíc na svojí ubohou výplatu, tak se jim chce vzteky brečet, pokud žijete mnoho let tak, že si nic nedokážete našetřit, je příčinou logicky vaše ubohá výplata, někdo vám řekne, tak si hledejte zaměstnání jinde. Díky letecké dopravě, není už problém se dostat rychle daleko od domova, ale problém je, si daleko od domova nalézt zaměstnání, za výplatu, která není ubohá. Ten nápad, hledat si zaměstnání daleko od domova, mělo totiž velmi mnoho lidí, a tím logicky je globálně nedostatek dobré práce.
Je zde ale i skupina lidí co těží z toho, že není práce, a parazituje na sociálních výhodách, které se poskytují těm, co nemají práci, pokud nějaký národ tyto výhody neposkytuje, tak se logicky snaží sociální parazité přestěhovat tam, kde se veliké sociální výhody poskytují. Jenže vše je zde dočasně, když nejsou peníze na sociální podpory, tak už není ani láska k ekonomickým přistěhovalcům, tou chybou je selhání kontroly kvality.
Ekonomika se točí kolem kontroly kvality lidí, pokud dojde k tomu, že zde není kvalita u pracujících lidí, tak se ekonomika přestane točit, a je zde krize. Za úpadkem kvality lidí je altruismus, ekonomiky se rozdělují na egoistické a altruistické, politické rozdělení na pravici a levici je systémově chybné. Malá mzda je tam, kde je altruistická ekonomika, logicky veliká mzda, je tam, kde je egoistická ekonomika. Je tedy třeba opustit nefungující moderní Křesťanství, a navrátit se k fungujícímu klasickému Židovství, místo symbolu kříže, zde bude v EU symbol hvězdy, ty co věří na ubohý Islám, napíchneme logicky v EU na kůly, jako zlé jinověrce.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem