středa 15. června 2016

Aktivita byla nahrazená pasivitou

Vše zde jsou jenom následky příčin, je zde hlad a následkem je hledání potravy, je zde strach a následkem je hledání jistot, jsme neůspěšní a následkem je hledání výhod díky kterým budeme úspěšní. Pokud je náš národ na tom ekonomicky a sociálně zle tak příčinou je to, že jsme byli dlouho jenom otroky ekonomické diktatury, přejít od otroctví ke svobodě to je dlouhý a složitý proces.
Ano, bude líp pokud zde místo lidí budou jenom roboti, protože roboti umí pracovat jako roboti, člověk je chybným zaměstnancem, nejsou lidi, tak nemá ani zaměsnavatel problémy, nejde si nevšimnout toho, že je zde všude veliký nedostatek dobré práce, a i když někdo zde získá dobrou práci, tak si jí většinou dlouho neudrží.
Aktivita byla nahrazená pasivitou, čekáme jenom na zázraky v budoucnosti, jediným možným zázrakem v budoucnosti je posmrtný GVKB ráj, ten kdo si jako hříšník koupí GVKB odpustky ten se dostane po smrti do ráje, ostatní skončí logicky v očistci. Pomáhat lidem za jejich života je marnost, protože z genetického hovna, nikdo kvalitní bič neuplete.  

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem