čtvrtek 26. května 2016

Zloděj honí zloděje o tom politika u nás je

Dobrota je v politice žebrota, moc spojená s bohatstvím nikomu v politice nesmrdí, veliká politická ryba smrdí od sobecké hlavy, tuční političtí kapři si nevypustí státní rybník, kde se mají velmi dobře, vše už bylo zde jasně o politice u nás řečeno, z mediálního národního hovna nikdo bič na pyšné a lakomé politiky proto neuplete! Podívejme se na to do hloubky, zde nalezneme konflikt o hodnoty, existence je možná jenom díky hodnotám, nemoc a smrt je následkem nedostatku hodnot!
Dluhy znamenají nedostatek hodnot a tím i nemoc a blížící se zánik subjektu nebo objektu, půjčovatelem hodnot je ten kdo zde má výhody a jistoty, jako politik nebo podnikatel, který je na vrcholu existenční pyramidy. Nadbytek je zde díky nedostatku, jde zde tedy optimální o rozdělení hodnot, podle ekonomického nebo politického programu. Proč je s rozdělováním hodnot pořád zde tolik problémů?
Hodnoty jsou pro politiky drogou, na které jsou politici závislí, je tedy třeba eliminovat konečně existenční pyramidu a vše zde bude globálně řídit GVKB umělá inteligence spolupracující s GVKB policejními roboty, ten kdo bude pyšný a lakomý toho GVKB robot zabije a v krematoriu se on na prach a popel promění, politici a zaměstnavatelé běžte se podívat do obvodního krematoria, ať víte, co vás brzo bude jistě čekat.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem