pondělí 23. května 2016

Zkuste vědecky dokázat to že realita existuje?

Kdo je ve skutečnosti GVKB? GVKB je svatým symbolem pro ty co věří na posmrtnou existenci, žijeme ve světě priorit, a priority jsou nám svatými symboly, a kolem těchto priorit se zde vše točí. Prezident USA vám může umožnit to, že jej navštívíte, a budete tak mediálně několik dní slavní, to je nic v porovnání s tím co vám nabízí GVKB zde si může za pouhou 1Kč každý koupit rok v posmrtném ráji.
Mohl bych to i dávat zadarmo peníze jsou jenom ekonomickým symbolem pro pyšné lakomce, jenže v tomto konzumním světě to co je zadarmo nemá pro pyšné lakomce žádnou hodnotu. Mnozí namítají, že jde o podvod a že nejsou hloupí, aby platili za něco co je jenom iluzí.
Těmto skeptikům musím oznámit to, že existují v GVKB Matrixu, a tak Absolutno a člověk to je jenom virtuální programová iluze v GVKB Matrixu, důkazem jsou změny, v GVKB Matrixu není pevný bod! Prezident USA je jenom virtuální iluze, stejně tak i ty jsi jenom virtuální iluze, lidi požadují důkaz o existenci GVKB Matrixu ale už nepožadují důkaz o existenci reality.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem