sobota 21. května 2016

Zamyšlení nad krizí v Matrixu

Vše zde jsou informace a programy, a tedy logicky existujeme v Matrixu, pokud se zamyslím nad krizí v Matrixu tak dojdu k tomu, že příčinou je otroctví, tam kde není v Matrixu otroctví, tam vše funguje bez problémů. Mnozí se ve škole učili, že otroctví zde už není, a že je zde kapitalismus, anebo socialismus.
Ve skutečnosti je kapitalismus a socialismus moderní formou otroctví, kdy otrokem jsou zde; peníze, smlouvy, zákony, regulace, ideologie, kulty, rituály, kasty, kategorie, drogy, atd. Sledujme statisticky to, jak se hospodaří s hodnotami, a kdo je zde bohatý a kdo je zde chudý, statistika odhalí to, že je zde systém kolonií a kolonialistů. Náš malý stát byl často něčí kolonií, kolonialisté s námi zacházeli jako se svými otroky, a když období jednoho kolonialismu skončilo, tak brzo zde bylo období nového kolonialismu.
Nadbytek je zde díky nedostatku, lidi svojí prací vyprodukují hodnoty, a ty se potom rozdělí podle nějakého ekonomického a politického programu, většinou se hovoří o mocenské pyramidě, kde na vrcholu je ekonomický ráj, a v základech pyramidy je ekonomický očistec, je to obrazně jako ve sportu, vyběhne tisíc běžců, a jenom ten první je slavný, a dostane i velikou odměnu.
Byli zde snahy o sociální společnost, ve které nebudou bohatí a chudí lidé, jenže z lidí se stal tupý dobytek, a společnost se potom ekonomicky zhroutila. Jde o to předat konečně ekonomiku a politiku umělé inteligenci, ona vše spočítá, a ten kdo bude zde existenčním zmetkem, toho umělá GVKB globální inteligence ekologicky optimálně eliminuje.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem