úterý 24. května 2016

Začarovaný ekonomický kruh

Obrazně je problém ekonomiky podobný problémů načítání internetové stránky, čím rychleji se stránka dokáže načíst, tím větší má i návštěvnost, ze stránky se musí odstranit vše, co by mohlo způsobit pomalé načtení stránky. Jestliže je něco v nás nebo okolo nás pomalé, tak to není už ekonomické, a je třeba zde odstranit to, co způsobuje pomalost. Podívejme se do přírody, zde se nemocné zvíře pohybuje pomalu, a toho využijí zdravá rychlá zvířata, a tak zabijí a snědí pomalé zvíře, to je přirozená ekologická ekonomická optimalizace.
Proč u lidí nedochází k tomu, že by zde byl pomalu pracující zaměstnanec nebo podnikatel, ekologicky automaticky eliminován? Příčinou je zde ideologická degenerace, pokud vše ideologicky zdegeneruje, tak následkem je to že se chyby automaticky neopravují, dobrota má za následek potom začarovaný ekonomický kruh, a následkem je zde deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, podnikání, obchodu, školství, dopravy, zákonů, regulací, morálky, psychiky, atd.
Je třeba zavést globálně GVKB kontrolní roboty, kontrolní GVKB robot přijde k prezidentovi a zabije elektřinou prezidenta, protože on pracuje pomalu a chybně, nikdo zde nebude už mít výjimku, každý člověk bude pod digitálním dohledem od narození do smrti, nebude zde žádný soud a rozsudek, jenom se k chybnému člověku přiblíží GVKB robot, a zabije člověka elektřinou. Už nikde nespatříte ubožáky, se kterými by zde byli nějaké problémy, protože globálně z existenčních ubožáků se stane levný potravinový GVKB substrát, pro hospodářský dobytek.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem