Prohledat tento blog

pondělí 9. května 2016

Z pekelného očistce nejde udělat nebeský ráj

Neustále je zde snaha slibovat to, že se z konzumního pekelného očistce, udělá v budoucnosti nebeský ráj díky; ekonomice, vědě, technice, programům, databázím, politice, náboženství, filosofii, umění, internetu, inteligenci, moudrosti, ctnosti, kultům, rituálům, fetišům, symbolům, pověrám, pohádkám, drogám, čistotě, kontrole, centralizaci, atd. Ano bude líp, to tvrdí před volbami politici, skeptici tvrdí, lépe už bylo, bude už jenom hůře. Jádrem transformace pekla na ráj jsou základy, na písku nelze stavět veliký dům!
Tím pískem je dobrota ke zlým lidem, která má za následek žebrotu dobrých lidí, skálou je to že zde není dobrota ke zlým lidem, a tím zde není ani žebrota u dobrých lidí. Ryba smrdí od sobecké hlavy psychopata, zlý Adolf Hitler, který nechal postavit veliké Nacistické plynové komory, kde vraždil miliony dobrých lidí, jako by to byl jenom dobytek, s nulovou hodnotou, poslaný na jatka, nám ukázal, jaké hrozné následky má naše dobrota ke zlým lidem.
Čím menší plat má zaměstnanec, tím více dobroty od něj zaměstnavatel vyžaduje, největší platy mají zde zlí lidé, co zde dělají; krále, vůdce, šlechtice, císaře, prezidenta, předsedu strany, ministra, poslance, senátora, soudce, notáře, papeže, guru, proroka, mesiáše, rabína, ředitele, podnikatele, milionáře, mafiána, generála, diplomata, celebritu, atd.
Jednoduchým ukazatelem zlého člověka je to, že on má k dispozici služebního řidiče, který řídí drahé osobní auto. Podívejme se na problém se zlými opicemi, které se snaží z míst, kde rostou banány, dostat do míst kde nerostou banány, protože zde zlé opice dostanou k dispozici veliké ekonomické výhody a ekonomické jistoty. Je třeba nahnat pomocí armády zlé opice zpět do míst, kde rostou banány, dobrota ke zlým lidem je přeci žebrota.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují

Dopopručuji