neděle 8. května 2016

Všichni jsou letadla a já jsem letiště

Nejde si nevšimnout toho, že tam kde rostou banány, tam žijí i opice, pokud se člověk opije tak se on chová jako opice, a tak je potřebné aby vystřízlivěl, a stal se z něj zase člověk.
V současnoti se snaží opice dosatat do míst, kde žijí lidé, lidi z toho nemají radost, a snaží se marně opicím vysvětlit, že zde žijí lidé, a že zde nepotřebujeme k ničemu opice co milují banány. Bohužel v centru EU jsou lidi co jsou často opilí velikou mocí a tak se z nich stávají opice a zvou sem logicky opice z Afriky a jiných míst kde rostou banány.
Pokud udělají politici v EU chybu tak tu chybu zaplatí lidi v EU ve formě větších daní, pokud podnikatel udělá chybu, tak zkrachuje, a stane se z něj bezdomovec. Poslední dobou se zde rozmáhá snaha, nahradit podnikání politikou, protože tak se nemusí bát opilé EU opice toho, že se z nich stanou bezdomovci.
Politika v EU to je letiště na kterém se snaží přistát národní letadla s opilými starými piloty, a to nemůže dopadnout logicky pro cestující dobře! Vytvoření EU byl mocenský experiment, který se podobá osudu lodi Titanic, o které drahá reklama tvrdila, že je to prý nepotopitelná loď. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem