neděle 22. května 2016

Všechny problémy jsou iluze v hlavě

Pokud usekneme člověku hlavu tak problémy zmizí, hlava je továrnou na problémy a logicky je zde otázka, co s tím budeme dělat, sekání hlav je radikální primitivní řešení, a my potřebujeme nějaké moderní řešení, které není tolik radikální a primitivní. Problémy v hlavě jsou následkem chyb v nás a chyb okolo nás, pokud zde jsou chyby, tak se inteligence snaží chyby opravit, a má s tím logicky mnoho problémů.
Nejčastější chybou je násilné omezování svobody, moc je postavená na bezmocnosti, aby zde něco mohlo být mocné, musí to učinit jiné bezmocným. Evoluce potřebuje násilí, protože díky zlu zde může být dobro, pokud bychom vytvořili civilizaci, kde není násilí, tak by následkem byla degenerace, a to by nefungovalo, stejně tak ale nefunguje veliké množství násilí, protože všichni bojují, a nikdo už nepracuje.
Svět kde žijeme, není automatický mrtvý stroj, který lze naprogramovat pomocí; zákonů, byrokracie, trestů, morálky, regulací, rituálů, kultů, pohádek, atd. tento svět je živý inteligentní organismus, to co bylo včera u něčeho správným řešením, to dneska už může být chybným řešením! Je zde problém s ubožáky co myslí a žijí uboze, tak musíme osobně řešit globálně každého ubožáka a nabídnout mu osobní originální řešení se kterým on bude souhlasit.
Neházejme lidi do jednoho pytle a neříkejme to je; Rom, černoch, Číňan, jinověrec, kacíř, parazit, neandrtálec, vůl, blbec, idiot, kurva, svině, atd. každý člověk je originál, a má svoje klady a svoje zápory, násilí bychom měli používat teprve tehdy, když už nemáme jinou možnost! Useknout člověku hlavu ve jménu svaté víry je snadné, ale vrátit hlavu na původní místo, tak že člověk nezemře, to už nikdo z věřících lidí nedokáže.
Proto se zavede globálně GVKB systém založený na umělé globální inteligenci, všem lidem se odeberou výhody a jistoty, bude zde přídělový globální sytému u zboží a zaměstnání, pokud s někým budou problémy, tak on skončí automaticky v převýchovném obvodním GVKB zařízení, kde jej GVKB roboti převychovají, pomocí GVKB kontrolních obojků.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem