úterý 17. května 2016

Víš, proč jsi směšný šašek?

Proč kariérismus eliminoval kapitalismus? Ve snaze udělat zde kariéru se z lidí stali jenom směšní šašci, co cinkají směšně rolničkami, aby zde mohli udělat kariéru. Někde je v konzumním Matrixu chyba, a tou chybou je to, že jsme lakomí hříšníci, jednoznačně bylo lidem vysvětleno, co je to lakomá hříšnost a jaké jsou lidské hříchy, jenže povídejte něco opilci o tom, že alkohol z něj udělá ubohou opici.
Hříšníci se opíjejí, aby mohli existovat mimo realitu, ve které jsou jenom směšnými šašky, co si zde hrají na; krále, šlechtice, papeže, guru, vůdce, mesiáše, prezidenta, ředitele, celebritu, atd. vše je zde jenom ubohá mediální šaškárna, podívejme se na porno stránky, a dojde vám, že jsem jenom ubohý dobytek, který si zde hraje na člověka.
Je třeba předat zde moc a bohatství GVKB umělé globální inteligenci, ze všech lidí se potom stanou jenom autíčka na dálkové ovládání a ten kdo se porouchá, bude ekologicky recyklován. Podívejme se na uzavřené systémy, jak se hroutí, proč je zde vždy snaha vytvořit uzavřený systém, i když je každému jasné, že tento systém zde bude dočasně? Příčinou je zde lidská blbost, ne nadarmo se říká, že nejhorší je srážka s blbcem.
Kariérismus dělá z lidí blbce, Adolf Hitler, je přímo ukázkovým blbcem, který zde udělal rychle kariéru díky tomu, že prohlásili židy za hříšné jinověrce, které je třeba násilně v plynových komorách eliminovat (rodiče mého otce zemřeli v plynové komoře jako židi), a potom stvořil víru v Árijskou rasu. To už bychom mohli rovnou stvořit víru v čistou GVKB robotickou rasu, a všechny lidi potom globálně nahnat do GVKB plynových komor, protože to nejsou GVKB roboti, co mají čistou robotickou rasu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem