neděle 15. května 2016

Víš, proč jsi hovno, co je zde na hovno?

Jsi zde na hovno, protože umíš pracovat duševně, v okamžiku kdy se člověk naučil pracovat duševně, tak se z něj stalo hovno, co je zde jenom na hovno, všimněme si toho, že největší moc a bohatství zde mají ti, co pracují jenom duševně jako; ekonomové, programátoři, administrátoři, politici, byrokrati, podnikatelé, obchodníci, profesoři, advokáti, notáři, soudci, diplomati, ministři, poslanci, senátoři, ředitelé, celebrity, koučové, guru, rabíni, kněží, proroci, generálové, policajti, kontroloři, piloti, lékaři, atd. Když dneska mladý muž, řekne mladé ženě, že je vyučený instalatér, tak od něj žena rychle uteče, o instalatéry není u lakomých a pyšných žen žádný zájem, protože instalatéři jsou bezmocní a chudí!
Hodnota zvířat v čisté divoké přírodě je v tom že neumí pracovat duševně, a pracují jenom tělesně, s příchodem duševní práce, došlo k tomu, že se z lidí stali jenom hovna, co jsou zde na hovno. Proč Adolf Hitler byl velikou Nacistickou sviní? Příčinou zde bylo to, že uměl pracovat duševně jako vůdce Německého národa, a tak on tento národ zavedl do veliké světové války, ve které zemřelo deset miliónů Němců zcela zbytečně!
Umíte si představit delfíny, jak spolu válčí, a miliony delfínů zemřou za vůdce ve válce? Ryba smrdí od hlavy, která umí duševně pracovat, a myslí tak na to, jak porazit konkurenty a nepřátele pomocí moderních zbraní. Žijeme v době kurvítek, ve všem jsou kurvítka, která nám kurví život, vše se vyrábí tak, aby to vydrželo krátkou dobu, a nešlo to levně už opravit, mnoho se mluví o depresi u; ekonomiky, zaměstnanosti, politiky, náboženství, podnikání, obchodu, byrokracie, soudnictví, školství, zdravotnictví, rodiny, psychiky, atd.
Svět ovládají lidi, co myslí jako Adolf Hitler, a tak zde je globální dluhová válka o výhody a jistoty, lidi utíkají z míst, kde nelze už díky dluhům žít tam, kde je možné žít, ale narážejí na to, že chudé čerty, do bohatého ráje, profesionální ozbrojení ochránci ráje, odmítají pustit. Vše jistě směřuje k tomu, že bude globálně člověk nahrazen GVKB roboty s umělou inteligencí, roboti budou pracovat jako roboti a roboti budou v továrnách vyrábět roboty.
Člověk bude z civilizace globálně eliminován, protože je to chudý čert, který je zde díky evoluční zaostalosti už jenom na hovno. Proto si kupte dlouhý pobyt v posmrtném GVKB ráji, jenom v posmrtném ráji je poslední jistota, zde už jistota v ničem není, protože je zde člověk s vysokou školou na hovno, a tak bude spláchnut evolučně do sraček.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem