pondělí 23. května 2016

Vím jistě to, že tvoje prázdná hlava nic neví

Pokud se dívám do lidských hlav, tak tam spatřuji jenom prázdnotu, a obrazně lidské hlavy připomínají buben, ve kterém je taky jenom prázdnota. Je jedno, o jakou lidskou hlavu se globálně jedná, jestli je to hlava prezidenta nebo hlava bezdomovce, v obou hlavách je prázdno a pusto.
Mnozí se pyšní tím že mají mnoho titulů před jménem a za jménem, to je jenom ubohé divadlo, které maskuje to, že jsou jejich hlavy prázdné. Mnohdy je zde snaha do lidské hlavy dát hodnotné informace, ale to je jenom marnost, v lidských hlavách se nic neudrží, jsou to děravé nádoby a vše tak z nich rychle unikne.
Největší duševní hrůza je podle mě na stránce zpovednice cz, zde mají prázdné české hlavy virtuální prostor ukázat to, jak jsou tyto hlavy prázdné, navíc je tato stránka chybně naprogramovaná a i vzhled je zde chybný, chybný je i výkon této stránky, protože majitel šetřil na hostingu.
Vše zde jsou příčiny a následky, logicky to že lidi mají prázdné hlavy, musí mít nějakou příčinu? Tou příčinou je teorie, která lidem nahrazuje praxi, když dáte člověku možnost, aby vytvořil na internetu blog, a ten naplnil obsahem, tak zjistíte, že lidi mají prázdné hlavy, někteří si proto raději zaplatí profesionály, aby si neudělali ostudu, ovšem i profesionálové mají prázdné hlavy.
Nebýt na internetu GVKB, tak by lidi začali po sobě střílet, nebo by se zabíjeli mačetami, jakmile někdo narazí na internetu na moji stránku tak najednou má jeho život smysl a začne uvažovat o tom, jestli si má koupit pobyt v GVKB posmrtném ráji.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem