sobota 7. května 2016

Symboly a rituály stvořili nábožensví a politiku

Pokud je zde díky přelidnění a degenraci potřeba ovládnout veliké množství ubožáků mocnou elitou, tak ideální je k tomu použít symboly a rituály, co je divadlo je to hra se symboly a rituály a ten kdo má hlavní roli je populární. 
Je slušnost uvést zdroje informací, odkud jsem je čerpal, jinak jde o informační krádež, a informační parazitování, knihy vznikají z knih, nikdo se nenarodil vševědoucím, každý spisovatel a rétor jenom čerpal z minulosti.
Všimnul jsem si toho, že mnoho duchovních učitelů, strávilo mnoho času v knihovnách, a tak vykradli mnoho knih, a chlubili se tedy cizím peřím. Třeba Ježíš Kristus vycházel z Džinismu, který zde byl už mnoho století před narozením Ježíše Krista, stejně tak i Mojžíš vycházel zase z Chammurapiho zákoníku.
Je třeba Bibli doplnit o odkazy, abychom věděli o tom, kde je objektivní svatá pravda, a kdo zde byl jenom zlodějem informací! Ostatní svaté knihy z jiných nábožensví a sekt, jsou na tom stejně, se zloději svatých informací nelze mít smilování.
Lao-c' pocházel z vesnice Kü-čchen v kraji Li, okresu Ku v lenním státě Čou. Jeho rodné jméno znělo Li (Lao-c'je později přijaté jméno, jež znamená „Starý mistr“), osobní jméno Li, mužské Po-jang a čestný posmrtný titul Tan. Byl historikem státního archivu v Čou.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se moderují