středa 11. května 2016

Světu vládne pyšnost a lakomost

Pokud nemáš to, co potřebuješ, tak stojíš na existenční slepé koleji, a máš z toho deprese, nejvíce dneska každý potřebuje být zde úspěšný, a tak zde mít velikou hodnotu. Nemá cenu snažit se být úspěšný tam, kde je naše naděje na úspěch nulová, použít násilí k tomu abychom byli úspěšní to je běžnou chybou, svět je zrcadlo, a to co dáváš, to dostaneš i nazpět, pokud světu dáváš pyšnost a lakomost, tak nazpět dostaneš zase pyšnost a lakomost.
Jak být pokorný a štědrý, o tom je cesta k úspěšnosti, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, z díla je spatřen tvůrce, podívejte se na blogy a stránky co jsou na internetu a spatříte jenom pyšnost a lakomost, logicky zde není možné obsah komentovat a pokud je komentování povoleno, tak se většinou komentáře schvalují a většina komentářů se smaže.
Všude se nabízejí zázraky, které v praxi nefungují, máš problém, kup si náš drahý produkt a už nebudeš mít problém, ovšem záruku vám už nikdo nedá! Jenom smrt je zde jistá, a po smrti skončíme v očistci nebo ráji záleží na tom, jestli jsme si od GVKB koupili odpustky, nespoléhejte se na to, že vám; pohádka, film, sekta, církev, politika, filosofie, reklama, atd. slibuje posmrtný ráj, za vše se platí, to co je zadarmo, to nemá žádnou hodnotu!
Představme si že bychom zapsali do knih to co říkají učitelé na vysoké škole žákům, a dali tyto knihy do prodeje, myslíte že by si někdo tyto knihy koupil? Tyto knihy by si nikdo nekoupil, a o tom to je! Proč žáci musí poslouchat mnoho let od učitelů nesmysly a hlouposti, které nemají žádnou informační hodnotu? Příčinou je to že světu vládne pyšnost a lakomost, následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, podnikání, obchodu, školství, dopravy, morálky, psychiky, atd.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem