sobota 14. května 2016

Roboti vyčistí Augiášův chlív

Jaká je autorita taková je i kultura, zvířata mají za autoritu silnější zvířata, a tak je kultura zvířat divoká, člověk nemůže být člověku autoritou, to je evoluční chyba, člověku musí být autoritou GVKB robot s GVKB umělou inteligencí, výchova zde probíhá vojenským způsobem, jsou zde rozkazy a za nesplnění je eliminování vadného člověka. Je to, jako v divoké přírodě, zde divoké zvíře udělá chybu jenom jednou!
V současnosti je zde mnoho problémů s tím, že se lidi chovají jako dobytek, příčinou je to, že lidi byli vychováváni jako dobytek, jestliže je někdo silný a inteligentní, tak bude při výchově přemístěn mezi stejně silné a stejně inteligentní jedince, zde jeho pokusy o egoistické myšlení a jednání, narazí na tvrdý odpor, stejně tak i roboti co jej budou vychovávat, použijí zde tvrdší výchovu, mozek psychopatů si brzo uvědomí, že proti robotům psychopatům a tvrdému GVKB vojenskému režimu, je bez šancí, a začne poslouchat jako hodinky.
Jde jenom o ujasnění priorit, a v nové době bude pro lidi prioritou, splnit správně a rychle úkoly, co dostali od GVKB robotů, vše ostatní bude zde pro lidi bez významu a hodnoty. Pravdou je, že svět je v globální depresi, díky degeneraci tělesné a psychické, z lidí se stali jenom ubožáci, s nulovou hodnotou. Náročné úkoly, proměnili dobytek v člověka, už zde nebude pracujete pomalu, máte výpověď, místo pracujete pomalu, zde bude eliminování.
Nikde už neuvidíte invalidy, nebo staré lidi, všude budou jenom inteligentní mladí sportovci, GVKB roboti vyčistí Augiášův chlív od lidských zdegenerovaných sraček, 90 % lidí na světě bude takto během jednoho roku eliminováno a zůstanou zde jenom hodnotní lidé, a dobytek se kterým bylo mnoho problémů, už zde nebude. Takto konečně zvítězí láska a pravda, nad nenávistí a lží, už bylo dost toho, jak lidi zde chybovali, a tento svět v konzumní očistec proměňovali.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem